SONY CDXG1202U.EUR Autóhifi Fejegység

SONY CDXG1202U.EUR Autóhifi Fejegység

  • Cikkszám: 215582

Szükséged lehet rá

Alaptulajdonságok

Sony

, ,

Alapadatok
Max. Teljesítmény
220 W
Levehető előlap
Igen
MP3 Lejátszás
Igen
Csatlakozók
USB, ISO, Aux bemenet
CD Text
Igen
RDS
Igen
Csatornák száma
4.1
Bluetooth
Nem
USB csatlakozó
Igen
CD-R / CD-RW kompatibilis
Igen
Kártyaolvasó
Nem
Autóhifi fejméret
1 DIN
DivX lejátszás
Nem
AUX bemenet
Igen
AAC lejátszás
Nem
WMA lejátszás
Igen
WAV lejátszás
Nem
Tovább olvasom
220 W
Max. Teljesítmény
Igen
Levehető előlap
Igen
MP3 Lejátszás
USB, ISO, Aux bemenet
Csatlakozók
Igen
CD Text
Igen
RDS
RDS rádióvevő, 18FM, 6MW, 6LW
USB előlapi csatlakozás
AUX előlapi csatlakozás
Androidos telefonokon található zenetartalmak lejátszása
CD/MP3/WMA lejátszási lehetőség
FLAC lejtászás
2 pár RCA kimenet
10 sávos equalizer
HP és LP filterek (alul és felüláteresztő, 80/100/120Hz)
Hátsó basszus kiemelő
Dinamikus Loudness
Kormány távvezérlő adapter csatlakoztatható. Külön kell megvásárolni. Ajánlott a Dietz termékkínálata.
Zöld gombvilágítás

Részletes ismertető

Sony CDXG1202U autóhifi fejegység

    A MEGA BASS erővel tölt meg minden egyes mély hangot. Az EXTRA BASS2 gombot megnyomva jelentős alacsony frekvenciás teljesítményt adhat hozzá a hangzáshoz. Ez a funkció a mély hangok megerősítésével mély, átütő basszust biztosít. Csak nyomja meg a gombot az üzemmód aktiválásához, és máris élvezheti a dinamikus hangot.
    Testreszabott hangzás a tízsávos hangszínszabályzóval. A 10 sávos, grafikus hangszínszabályozóval saját ízléséhez igazíthatja az audiolejátszást. A csúszkákkal egyéni hangzásvilágot alakíthat ki, de a 10 alapbeállítás közül is választhat. Az új karaoke mód lehalkítja az ének- és beszédhangok frekvenciáit, így autójában is kedvére énekelhet kedvenc zenéire.
    Kézi készülék csatlakoztatása USB-kapcsolattal. Ha az MP3-lejátszót az elülső USB-porthoz csatlakoztatja, hozzáférhet mobil zenetárához.
    Az AOA 2.0 protokoll révén az okostelefonos alkalmazásokból játszhat le zenét. Az USB-csatlakozó kompatibilis az Android Open Accessory 2.0 protokollal. azaz minden olyan zene lejátszására képes, amely kompatibilis az androidos okostelefonnal és alkalmazásaival. Egyszerűen csatlakoztassa a telefont az elülső USB-porthoz, így annak képernyőjén tallózhat a lejátszási listák között.
    Kiváló minőségű FLAC fájlok hallgathatók rajta.
    A FLAC fájlformátum az MP3-tól eltérően hangminőség-veszteség nélkül tömöríti az audiojeleket. Csatlakozzon az elülső USB-porthoz, és játssza le teljes pompájukban az FLAC fájlokat.
    Konfigurálható kormánykerék-távvezérlő bemenet. A rádió gombjai helyett a kormánykerékbe épített vezérlőgombokat szeretne használni? A konfigurálható kormánykerék-távvezérlő bemenetnek köszönhetően könnyedén beszerelhető a kompatibilis gépjárművekbe.

  • 4x55W max. teljesítményû S-MOSFET végfok
  • RDS rádióvevő, 18FM, 6MW, 6LW
  • USB előlapi csatlakozás
  • AUX előlapi csatlakozás
  • Androidos telefonokon található zenetartalmak lejátszása
  • CD/MP3/WMA lejátszási lehetőség
  • FLAC lejtászás
  • 2 pár RCA kimenet
  • 10 sávos equalizer
  • HP és LP filterek (alul és felüláteresztő, 80/100/120Hz)
  • Hátsó basszus kiemelő
  • Dinamikus Loudness
  • Kormány távvezérlő adapter csatlakoztatható. Külön kell megvásárolni. Ajánlott a Dietz termékkínálata.
  • Zöld gombvilágítás
  • Levehető Carbon mintás előlap
Téged is érdekelhet