LG 45GR95QE-B 44,5" OLED WQHD ívelt gamer monitor
  • Jótállás: 36 hónap
  • Jótállás: 36 hónap
Csak szaküzletben
  • Cikkszám: 295274
Alaptulajdonságok
LG
LG Electronics Magyar Kft.
www.lg.com/hu
1097, Budapest, Könyves Kálmán krt. 3/A
Alapadatok
Kijelző típusa
OLED
Kijelző méret
44,5 inch
Képarány
21:9
Kijelző felbontása
UWQHD (3440x1440)
Maximális képfrissítés
240 Hz
Tulajdonságok
AMD freeSync támogatás, Nvidia G-Sync támogatás, Ívelt
Maximális fényerő
200 cd/m2
Betekintési szög
178 °
Válaszidő
0,03 ms
Magasság
64,7 cm
Szélesség
99,2 cm
Mélység
36,2 cm
Nettó súly
10,9 kg
Tovább olvasom
OLED
Kijelző típusa
44,5 inch
Kijelző méret
21:9
Képarány
UWQHD (3440x1440)
Kijelző felbontása
240 Hz
Maximális képfrissítés
Tulajdonságok
45”-os UltraGear™ OLED WQHD ívelt gamer monitor 240 Hz-es képfrissítési sebességgel és 0,03 ms (GtG) válaszidővel
-45”-os WQHD (3440 x 1440), 21:9-es képarányú ívelt (800R) OLED kijelző
-OLED 240 Hz-es képfrissítési sebességgel
-0,03 ms (GtG) válaszidő
-1,5M:1 kontrasztarány
-NVIDIA® G-SYNC® kompatibilis
Játékra teremtve
A világ első 240 Hz-es OLED ívelt (800R) gamer monitora 0,03 ms (GtG) válaszidővel.
Panorámaszerű látvány játék közben
  • Csatlakozók: HDMI, DisplayPort, Fejhallgató-kimenet, USB Upstream Port, USB Downstream Port
Részletes ismertető
ÖNÁLLÓAN VILÁGÍTÓ OLED
Csillogásmentes és alacsony
fényvisszaverődés
Csak a játék látszik
OLED kijelző, 240 Hz és 0,03 ms (GtG)
Villámgyors sebesség, a leggyorsabb OLED UltraGear™
Az új LG UltraGear™ monitorok OLED kijelzői ultragyors, 240 Hz-es képfrissítési sebességre és 0,03 ms-os (GTG) válaszidőre képesek.
Elképesztő sebesség, OLED 240 Hz-es képfrissítési sebességgel
A 240 Hz-es gyors sebességgel a játékosok hamarabb láthatják a következő képkockát, és a kép is egyenletesebbnek tűnik. A játékosok gyorsabban reagálhatnak az ellenfél lépéseire, és könnyebben célba vehetik őket.
Rendkívül gyors, 0,03 ms (GtG) válaszidő
Lebilincselő játékra készült
WQHD OLED, 240 Hz, HDMI 2.1 porton
Érj el jobb eredményt a játékban az OLED kijelzővel!
A 45GR95QE akár 240 Hz-es képfrissítési sebességre is képes a HDMI 2.1 kimeneten. Ez azt jelenti, hogy a játékosok teljes mértékben élvezhetik a WQHD felbontást és a 240 Hz-es képfrissítést a DisplayPort vagy a HDMI kimeneten.