Samsung Odyssey G5 LS32CG552EUXEN 32" QHD Monitor
  • Jótállás: 24 hónap
  • Jótállás: 24 hónap
Csak szaküzletben
  • Cikkszám: 292924
Alaptulajdonságok
Samsung
Samsung Electronics Magyar Zrt.
www.samsung.com/hu/
5126, Jászfényszaru, Samsung tér 1
Alapadatok
Kijelző típusa
VA
Kijelző méret
32 inch
Képarány
16:9
Kijelző felbontása
QHD (2560x1440)
Maximális képfrissítés
165 Hz
Maximális fényerő
300 cd/m2
Betekintési szög
178 °
Válaszidő
1 ms
Szín
Fekete
Magasság
53,36 cm
Szélesség
71,01 cm
Mélység
Nettó súly
5,2 kg
Tovább olvasom
VA
Kijelző típusa
32 inch
Kijelző méret
16:9
Képarány
QHD (2560x1440)
Kijelző felbontása
165 Hz
Maximális képfrissítés
300 cd/m2
Maximális fényerő
QHD felbontás, 165 Hz-es frissítési gyakoriság és 1 ms válaszidő (MPRT)
AMD FreeSync és HDR10
Szemkímélő és villogásmentes mód a kékfény-kibocsátás és a képernyő villogásának csökkentésére
QHD felbontás
Serkenti az érzékszerveket
1000R görbület
Részletes ismertető
Reagáljon valós időben
165 Hz-es frissítési gyakoriság és 1 ms válaszidő (MPRT)
Gyorsan válthat a jelenetek között. A 165 Hz-es frissítési frekvencia kiküszöböli a válaszkésleltetést az intenzív játékmenet során, kivételesen sima működés mellett. Támadd meg az ellenséget, amint meglátod őket, 1 ms-os válaszidővel (MPRT) és észrevehetetlen elmosódású képkockákkal.