Samsung Odyssey LS24AG300NRXEN 24" Full HD monitor
  • Jótállás: 24 hónap
  • Jótállás: 24 hónap
Csak szaküzletben
  • Cikkszám: 282755
Alaptulajdonságok
Samsung
Samsung Electronics Magyar Zrt.
www.samsung.com/hu/
5126, Jászfényszaru, Samsung tér 1
Alapadatok
Kijelző típusa
VA
Kijelző méret
24 inch
Képarány
16:9
Kijelző felbontása
FullHD (1920x1080)
Maximális képfrissítés
144 Hz
Tulajdonságok
AMD freeSync támogatás
Maximális fényerő
250 cd/m2
Betekintési szög
178 °
Válaszidő
1 ms
Szín
Fekete
Magasság
49,8 cm
Szélesség
54,4 cm
Mélység
23,4 cm
Nettó súly
4,1 kg
Tovább olvasom
VA
Kijelző típusa
24 inch
Kijelző méret
16:9
Képarány
FullHD (1920x1080)
Kijelző felbontása
144 Hz
Maximális képfrissítés
AMD freeSync támogatás
Tulajdonságok
Tarts lépést a hihetlenül gyors akcióval!
144Hz képernyő frissítési ráta.
Készülj fel az ellenségek, késés és elmosódás leküzdésére! A gyorsabb frissítési rátának hála gördülékenyebbé válik a játékmenet, ami még a leggyorsabb játékosokkal is képes lépést tartani. A 144Hz képernyő frissítési ráta minimalizálja a csúszást és a képek elmosódását és gördülékeny akcióért.