LG 29WN600-W 29”-os UltraWide Full HD IPS Monitor
  • Cikkszám: 240430
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
LG
LG Electronics Magyar Kft.
www.lg.com/hu
1097, Budapest, Könyves Kálmán krt. 3/A
Alapadatok
Kijelző típusa
IPS
Kijelző méret
29 inch
Képarány
21:9
Kijelző felbontása
UltraWide FullHD (2560x1080)
Tulajdonságok
AMD freeSync támogatás
Maximális fényerő
250 cd/m2
Betekintési szög
178 °
Válaszidő
5 ms
Szín
Fehér
Magasság
40,6 cm
Szélesség
68,8 cm
Mélység
20,9 cm
Nettó súly
4,7 kg
Tovább olvasom
IPS
Kijelző típusa
29 inch
Kijelző méret
21:9
Képarány
UltraWide FullHD (2560x1080)
Kijelző felbontása
AMD freeSync támogatás
Tulajdonságok
250 cd/m2
Maximális fényerő
Általános Képernyőméret: 29"
Energiaosztály: F
Paneltípus: IPS
Képarány: 21:9
Felbontás: 2560x1080
Fényerő (cd/m²): 250
Kontrasztarány: 1000:1 (Typ.), 700:1 (Min.)
Válaszidő (GTG): 5ms
Láthatósági szög (CR≥10): 178º(R/L), 178º(U/D)
Csatlakozók HDMI
DisplayPort 1ea, 1.4
Fejhallgató-kimenet
Hangszóró Audio kimenet: 7W
Tápellátás Típus: Külső áramforrás (Adapter)
Bemenet: 100-240Vac, 50/60Hz
Normál bekapcsolt állapotban: Fogyasztás (Typ.): 25.5W W, (Max.): 28W