APPLE Watch Series 3 Okosóra 42mm, Asztroszürke (MQL42MP/A)
  • Cikkszám: 219566
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
Apple
Apcom Kft
www.apple.com
1033, Budapest, Ángel Sanz Briz út 13
Alapadatok
IOS operációs rendszer támogatás
Igen
Android operációs rendszer támogatás
Nem
Kijelző típusa
Második generációs OLED Retina kijelző
Bluetooth verzió
4.2
Memória mérete
8 MB
Csatlakozó típus
Bluetooth, WiFi
Szín
Fekete
Súly
32,3 g
Magasság
42,5 mm
Szélesség
36,4 mm
Mélység
11,4 mm
Igen
Nem
Kijelző típusa
4.2
Bluetooth verzió
8 MB
Memória mérete
Bluetooth, WiFi
Csatlakozó típus
KIALAKÍTÁS Kivitel: Uniszex
Kapacitás: 8 GB
Tok anyaga: Eloxált alumínum
Előlap anyaga: Ion-X üveg
Digitális kijelző
Kijelző: Második generációs OLED Retina kijelző Force Touch funkcióval, kétszer nagyobb fényerővel
Kijelző felbontása: 312 x 390 pixel
Fényerő: 1000 nit
Hátlap anyaga: Kompozit anyag
Szíj: Fluoroelasztomer sportszíj rozsdamentes acél tűvel
Szíj anyaga: Szilikon
Szíj színe: Antracitfekete
Operációs rendszer: watchOS 4
ÉRZÉKELŐK, CSATLAKOZÓK Pulzusmérő
Barometrikus magasságmérő
Részletes ismertető
KIALAKÍTÁS
  • Kivitel: Uniszex
  • Kapacitás: 8 GB
  • Tok anyaga: Eloxált alumínum
  • Előlap anyaga: Ion-X üveg
  • Digitális kijelző
  • Fényerő: 1000 nit
  • Szíj anyaga: Szilikon
  • Szíj színe: Antracitfekete
ÉRZÉKELŐK, CSATLAKOZÓK
  • Pulzusmérő
  • Barometrikus magasságmérő
  • Gyorsulásmérő és giroszkóp
  • Beépített GPS és GLONASS
  • W2 chip
  • Bluetooth 4.2
  • WiFi (802.11b/g/n, 2,4 GHz)
ENERGIAELLÁTÁS
  • Akár 18 óra akkumulátor-üzemidő
VÍZÁLLÓSÁG
  • 50 méterig vízálló
  • ISO 22810:2010 szabvány
  • 50 méterig vízálló
KOMPATIBILITÁS
  • iOS 11 vagy újabb
  • iPhone 5s vagy újabb
MÉRETEK
  • Magasság: 42,5 mm
  • Szélesség: 36,4 mm
  • Mélység: 11,4 mm