LG OLED evo AI OLED55C51LA 55" 4K Smart TV 2025, Gamer TV
  • Jótállás: 36 hónap
  • Jótállás: 36 hónap
Placeholder Placeholder
Ne maradj le a legjobb árakról!
3 399 hűségpont
  • Cikkszám: 316327
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
LG
LG Electronics Magyar Kft.
www.lg.com/hu
1097, Budapest, Könyves Kálmán krt. 3/A
Alapadatok
Képátló
139 cm
Képátló
55 inch
Képernyő típus
OLED
Képernyő felbontás
4K, Ultra HD
Smart
Igen
USB portok száma
3 db
HDMI csatlakozók száma
4 db
Hangfal típus
2.2
Képfrissítés
144 Hz
Magasság
75,7 cm
Szélesség
122,2 cm
Mélység
23 cm
Energiaosztály
F
Nettó súly
16 kg
USB csatlakozó
Igen
WiFi
Tovább olvasom
139 cm
55 inch
OLED
Képernyő típus
4K, Ultra HD
Képernyő felbontás
Smart
3 db
USB portok száma
4K képminőség, AI felskálázott kép-és hang az alpha 9 8. generációs AI processzornak köszönhetően
Valódi fekete szín által biztosított lenyűgöző kontraszt, mélység és részletesség
100% Színhűség az élethű színekért, 100% Színtérfogat a gazdag színmegjelenítésért
AI Magic Remote távirányító dedikált új AI gombbal és "Drag&Drop" funkcióval
Új szintű, lélegzetelállító látvány alenyűgöző alpha 9 8. generációs AI processzorral
Világossabb képek a Brightness Booster technológiájának köszönhetően
Világosabb képek az alpha 9 8. generációs AI processzor új fényerő növelő algoritmusával.
  • Csatlakozók: HDMI, Bluetooth, Ethernet, SPDIF, CI Foglalat, RF Bement, USB, Wi-Fi
Részletes ismertető
Tapasztalja meg a csak az LG OLED adta Tökéletes OLED Fekete színt!
Tökéletes Fekete világos és sötét térben is
Tökéletes szín
Élethű kép az AI Picture Pro-val
Teljes értékű AI élmény a dedikált AI gombbal rendelkező AI Magic Remote távirányítóval
AI Chatbot
*Internetkapcsolat szükséges.
*Az AI Chatbot azokban az országokban érhető el, amelyekhez van anyanyelvi NLP támogatás.
*Az AI Chatbot összekapcsolható az ügyfélszolgálattal.
AI Képvarázsló
AI Hangvarázsló
Ultravékony kialakítás
A TV elegáns kerete modern megjelenést kölcsönöz, és még élvezetesebbé teszi a nézést.
Határtalan játékélmény
Élvezze a csúcsminőségű játékélményt G-Sync kompatibilitással, 144Hz VRR-rel, 0,1 ms-os pixel válaszidővel, AMD FreeSync Premium-mal és ClearMR 9000 tanúsítvánnyal. Játsszon késleltetés és mozgás elmosódás nélkül!
*A 144Hz csak olyan játékoknál vagy PC-bemeneteken működik, amelyek támogatják a 144Hz-et.