LG QNED AI 50QNED70A6A 50" 4K Smart TV 2025, Okos TV, webOS
  • Jótállás: 24 hónap
  • Jótállás: 24 hónap
Placeholder Placeholder
Ne maradj le a legjobb árakról!
1 349 hűségpont
  • Cikkszám: 318508
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
LG
LG Electronics Magyar Kft.
www.lg.com/hu
1097, Budapest, Könyves Kálmán krt. 3/A
Alapadatok
Képátló
126 cm
Képátló
50 inch
Képernyő típus
QNED
Képernyő felbontás
4K, Ultra HD
Smart
Igen
USB portok száma
1 db
HDMI csatlakozók száma
3 db
Képfrissítés
60 Hz
Energiaosztály
F
Szín
Fekete
USB csatlakozó
Igen
WiFi
126 cm
50 inch