LG UHD AI 55UA73003LA 55" 4K Smart TV 2025, Okos TV, webOS
  • Jótállás: 24 hónap
  • Jótállás: 24 hónap
Csak szaküzletben
  • Cikkszám: 316264
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
LG
LG Electronics Magyar Kft.
www.lg.com/hu
1097, Budapest, Könyves Kálmán krt. 3/A
Alapadatok
Képátló
139 cm
Képátló
55 inch
Képernyő típus
LED
Képernyő felbontás
4K, Ultra HD
Smart
Igen
Tuner típusa
DVB-T2/T/C/S2/S
USB portok száma
2 db
HDMI csatlakozók száma
3 db
Hangfal típus
2.0
Képfrissítés
60 Hz
Magasság
77,6 cm
Szélesség
122,6 cm
Mélység
29,2 cm
Energiaosztály
F
Nettó súly
10,4 kg
USB csatlakozó
Igen
WiFi
Tovább olvasom
139 cm
55 inch