Samsung QE43LS03FAUXXH 43" The Frame QLED 4K LS03F Smart TV
  • Jótállás: 36 hónap
  • Jótállás: 36 hónap
Placeholder Placeholder
Ne maradj le a legjobb árakról!
2 799 hűségpont
  • Cikkszám: 316900
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
Samsung
Samsung Electronics Magyar Zrt.
www.samsung.com/hu/
5126, Jászfényszaru, Samsung tér 1
Alapadatok
Képátló
43 cm
Képátló
109 inch
Képernyő típus
QLED
Képernyő felbontás
4K, Ultra HD
Smart
Igen
USB portok száma
2 db
HDMI csatlakozók száma
4 db
Képfrissítés
50 Hz
Magasság
59,1 cm
Szélesség
96,9 cm
Mélység
19,6 cm
Energiaosztály
G
Nettó súly
8,9 kg
Szín
Fekete
USB csatlakozó
Igen
WiFi
Tovább olvasom
43 cm
109 inch