Samsung QE65Q7FAAUXXH 65" QLED 4K Vision AI Smart TV
  • Jótállás: 24 hónap
  • Jótállás: 24 hónap
Placeholder Placeholder
Ne maradj le a legjobb árakról!
1 899 hűségpont
  • Cikkszám: 316863
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
Samsung
Samsung Electronics Magyar Zrt.
www.samsung.com/hu/
5126, Jászfényszaru, Samsung tér 1
Alapadatok
Képátló
165 cm
Képátló
65 inch
Képernyő típus
QLED
Képernyő felbontás
4K, Ultra HD
Smart
Igen
USB portok száma
1 db
HDMI csatlakozók száma
3 db
Képfrissítés
50 Hz
Magasság
87,9 cm
Szélesség
145,2 cm
Mélység
26,7 cm
Energiaosztály
G
Nettó súly
17,1 kg
Szín
Fekete
USB csatlakozó
Igen
WiFi
Tovább olvasom
165 cm
65 inch
QLED
Képernyő típus
4K, Ultra HD
Képernyő felbontás
Smart
1 db
USB portok száma
Érezd az AI erejét 4K-ban!
Q4 AI Processzor
Milliárdnyi színárnyalat
100%-os színgazdagság a Quantum Dottal