Samsung QE77S90DAEXXH 77" 4K UHD OLED Smart Televízió
  • Jótállás: 36 hónap
  • Jótállás: 36 hónap
Csak szaküzletben
  • Cikkszám: 296464
Képátló
194 cm
Képátló
77 inch
4K, Ultra HD
Smart
Igen
USB portok száma
2 db
HDMI csatlakozók száma
4 db
Betekintési szög
178 °
Hangfal típus
2.1
Magasság
105,8 cm
Szélesség
171,8 cm
Mélység
35,9 cm
Nettó súly
34,2 kg
Tovább olvasom
194 cm
77 inch
Képernyő felbontás
Smart
2 db
USB portok száma
NQ4 AI Gen2 processzor
Tapasztalja meg a mesterséges intelligencia erejét 4K-ban
Mélyfeketék, tiszta fehérek és élénk színek széles választéka
OLED HDR+
Minden pixelben nagy fényerő és kontraszt biztosított
Samsung Tizen operációs rendszer (csak az EU-ban)
Fokozza a szórakozást a Samsung Tizen operációs rendszerrel
  • Csatlakozók: HDMI, USB, Ethernet, Digitális audio kimenet , RF bemenet, CI foglalat
Részletes ismertető
Motion Xcelerator 144Hz
Élvezd kedvenc játéktartalmaid mozgását akár 4K 144 Hz-ig
A 144 Hz-es Motion Xcelerator rendkívül sima cselekvést biztosít késés és elmosódás nélkül. Élvezheti az élénk látványt és az ultragyors sebességet a VRR-játékokban akár 4K 144 Hz-ig.
* A 4K 144Hz csak olyan játékokkal játszható, amelyek olyan számítógéphez vannak csatlakoztatva, amely támogatja ezt a specifikációt (PC grafikus kártya szükséges). A teljesítmény változhat.