Samsung QE77S91FAEXXH 77" 4K UHD Smart OLED Televízió
  • Jótállás: 36 hónap
  • Ingyenes
  • Jótállás: 36 hónap
  • Ingyenes
Placeholder Placeholder
Ne maradj le a legjobb árakról!
5 999 hűségpont
  • Cikkszám: 323267
Képátló
194 cm
Képátló
77 inch
4K, Ultra HD
Smart
Igen
USB portok száma
2 db
HDMI csatlakozók száma
4 db
Hangfal típus
2.1
Képfrissítés
144 Hz
Magasság
105,8 cm
Szélesség
171,8 cm
Mélység
35,9 cm
Nettó súly
34,2 kg
Tovább olvasom
194 cm
77 inch
Képernyő felbontás
Smart
2 db
USB portok száma
Egy okosabb hangalapú asszisztens
Bixby
A képet és a hangot intelligensen optimalizáló beállítások
AI mód
Tartalmaidra és környezetedre optimalizált, feljavított hangzás
Adaptive Sound Pro
Részletes ismertető
Maradj kapcsolatban háziállataiddal akkor is, amikor távol vagy tőlük!
Pet Care, kisállat gondozás
A legfejlettebb AI-alapú 4K processzorunk
NQ4 AI Gen3 Processzor
Turbózd fel a látványt 4K felbontásig!
4K AI Felskálázás Pro
Erőteljes fényerő, mélyebb kontraszt
OLED HDR+
Verhetetlen teljesítmény, kifejezetten gamereknek
Gamer csomag, ami mindent visz!
Élvezd az egyenletes mozgást legfeljebb 4K 144 Hz-ig kedvenc játékaidban!
Motion Xcelerator 144Hz
A 144 Hz-es Motion Xcelerator rendkívüli gördülékenységet biztosít szakadozások és elmosódás nélkül. Élvezd ki az éles látványt és a villámgyors sebességet a VRR-játékoknál legfeljebb 4K 144 Hz-ig!