Samsung QE77S95FATXXH 77" 4K UHD Smart OLED Televízió
  • Jótállás: 36 hónap
  • Ingyenes
  • Jótállás: 36 hónap
  • Ingyenes
Placeholder Placeholder
Ne maradj le a legjobb árakról!
8 999 hűségpont
  • Cikkszám: 316842
Képátló
195 cm
Képátló
77 inch
4 db
Hangfal típus
4.2.2
Képfrissítés
165 Hz
Magasság
104,8 cm
Szélesség
171,6 cm
Mélység
28,6 cm
Nettó súly
40 kg
Tovább olvasom
195 cm
77 inch