Samsung QE98QN990FTXXH 98" 8K Smart Neo QLED Mini LED TV
  • Jótállás: 36 hónap
  • Ingyenes
  • Jótállás: 36 hónap
  • Ingyenes
Ne maradj le a legjobb árakról!
71 999 hűségpont
  • Cikkszám: 316825
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
Samsung
Samsung Electronics Magyar Zrt.
www.samsung.com/hu/
5126, Jászfényszaru, Samsung tér 1
Alapadatok
Képátló
247 cm
Képátló
98 inch
Képernyő típus
MiniLED, QLED
Képernyő felbontás
8K
Smart
Igen
Tuner típusa
DVB-T2/C/S2
USB portok száma
2 db
HDMI csatlakozók száma
5 db
Hangfal típus
6.4.4
Képfrissítés
100 Hz
Magasság
131,64 cm
Szélesség
217,9 cm
Mélység
Energiaosztály
G
Nettó súly
86,5 kg
Szín
Fekete
USB csatlakozó
Igen
WiFi
Tovább olvasom
247 cm
98 inch
MiniLED, QLED
Képernyő típus
8K
Képernyő felbontás
Smart
DVB-T2/C/S2
Tuner típusa
A legfejlettebb AI-alapú 8K processzorunk: NQ8 AI Gen3
Supersize képfeljavító
Részletes ismertető
8K AI Upscaling Pro
Tükröződésmentes
Quantum Mátrix Technológia Pro
One UI Tizen
SmartThings
Wireless One Connect
Csatlakoztasd az összes HDMI-forrást a Vezeték nélküli One Connect dobozhoz, amely a TV-től 10 méteres távolságon belül tetszőleges irányban elhelyezhető, és vezeték nélkül továbbíthat akár 8K 120 Hz-es jelet is, hogy a TV és környezete letisztultabb lehessen.