Samsung UE75AU7102KXXH 75" 4K LED Smart TV
  • Cikkszám: 248871
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
Samsung
Samsung Electronics Magyar Zrt.
www.samsung.com/hu/
5126, Jászfényszaru, Samsung tér 1
Alapadatok
Képátló
189 cm
Képátló
75 inch
Képernyő típus
LED
Képernyő felbontás
4K
Smart
Igen
Tuner típusa
DVB-T2
USB portok száma
1 db
HDMI csatlakozók száma
3 db
Hangfal típus
2.0
Képfrissítés
50 Hz
Magasság
104 cm
Szélesség
167 cm
Mélység
34 cm
Energiaosztály
G
Nettó súly
30,8 kg
Szín
Fekete
USB csatlakozó
Igen
WiFi
Tovább olvasom
189 cm
75 inch
LED
Képernyő típus
4K
Képernyő felbontás
Smart
DVB-T2
Tuner típusa
KIALAKÍTÁS Szín: Fekete
Sík képernyő
KIJELZŐ Kijelző típusa: 4K Ultra HD LED
Kijelző mérete: 75” (189 cm)
Felbontás: 3840x2160 px
HDR: HDR10+
Képminőség index: 2000 PQI
HLG (Hybrid Log Gamma)
Mega Contrast
PurColor
UHD Dimming
Kontraszt fokozás
Fényerő érzékelés
Digitális tiszta kép
Képmódok: Film mód, Természetes mód, Játék mód
TULAJDONSÁGOK Elektronikus programújság (EPG)
Teletext
Felirat
USB HDD felvétel
AUDIO Teljesítmény: 20 W
Dolby Digital Plus
Részletes ismertető
KIALAKÍTÁS
  • Szín: Fekete
  • Sík képernyő
KIJELZŐ
  • Kijelző típusa: 4K Ultra HD LED
  • Kijelző mérete: 75” (189 cm)
  • Felbontás: 3840x2160 px
  • HDR: HDR10+
  • Képminőség index: 2000 PQI
  • HLG (Hybrid Log Gamma)
  • Mega Contrast
  • PurColor
  • UHD Dimming
  • Kontraszt fokozás
  • Fényerő érzékelés
  • Digitális tiszta kép
TULAJDONSÁGOK
  • Elektronikus programújság (EPG)
  • Teletext
  • Felirat
  • USB HDD felvétel
AUDIO
  • Teljesítmény: 20 W