Sony Bravia 5 K-55XR55B 55" XR Mini LED 4K HDR TV
  • Jótállás: 36 hónap
  • Jótállás: 36 hónap
Placeholder Placeholder
Ne maradj le a legjobb árakról!
4 499 hűségpont
  • Cikkszám: 317820
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
Sony
Sony Corporation
www.sony.com/en/
1930, Zaventem, Da Vincilaan 7-D1
Alapadatok
Képátló
139 cm
Képátló
55 inch
Képernyő típus
MiniLED
Képernyő felbontás
4K, Ultra HD
Smart
Igen
USB portok száma
2 db
HDMI csatlakozók száma
4 db
Képfrissítés
120 Hz
Magasság
73,9 cm
Szélesség
122,8 cm
Mélység
21 cm
Energiaosztály
E
Nettó súly
18,8 kg
Szín
Fekete
USB csatlakozó
Igen
WiFi
Tovább olvasom
139 cm
55 inch