Sony Bravia KD43X72KPAEP 4K Ultra HD 43” Smart TV
Házhozszállítással
Nem elérhető
Áruházi készletinformáció
Nem elérhető
Csomagponton átvehető
- Cikkszám: 273503
CE1 TV-hez Szükséged lehet rá
Sony Bravia KD43X72KPAEP 4K Ultra HD 43” Smart TV Alaptulajdonságok
Sony Corporation
www.sony.com/en/
1930, Zaventem, Da Vincilaan 7-D1
Alapadatok
- Képátló
- 108 cm
- Képátló
- 43 inch
- Képernyő típus
- LCD
- Képernyő felbontás
- 4K
- Smart
- Igen
- Tuner típusa
- Digitális
- USB portok száma
- 2 db
- HDMI csatlakozók száma
- 4 db
- Képfrissítés
- 50 Hz
- Magasság
- 61,7 cm
- Szélesség
- 97 cm
- Mélység
- 20,9 cm
- Energiaosztály
- G
- Nettó súly
- 9,1 kg
- Szín
- Fekete
- USB csatlakozó
- Igen
- WiFi
108 cm
43 inch