Sony K55XR80PAEP Bravia 8 4K OLED 55” Smart TV
- Jótállás: 36 hónap
Házhozszállítással
Áruházi készletinformáció
1 áruházban raktáron, díjmentesen átvehető
- Cikkszám: 299720
CE1 TV-hez Szükséged lehet rá
Sony K55XR80PAEP Bravia 8 4K OLED 55” Smart TV Alaptulajdonságok
Sony Corporation
www.sony.com/en/
1930, Zaventem, Da Vincilaan 7-D1
Alapadatok
- Képátló
- 139 cm
- Képátló
- 55 inch
- Képernyő típus
- OLED
- Képernyő felbontás
- 4K, Ultra HD
- Smart
- Igen
- USB portok száma
- 2 db
- HDMI csatlakozók száma
- 4 db
- Képfrissítés
- 120 Hz
- Energiaosztály
- F
- USB csatlakozó
- Igen
- WiFi
139 cm
55 inch