Epson SureColor SC-T2100N Tintasugaras nyomtató
  • Jótállás: 36 hónap
  • Ingyenes
  • Jótállás: 36 hónap
  • Ingyenes
Ne maradj le a legjobb árakról!
3 359 hűségpont
  • Cikkszám: 250213
Alaptulajdonságok
Epson
Epson Europe B.V.
www.epson.eu
[email protected]
1101BA, Amsterdam, Hoogoorddreef 5
Alapadatok
Kategória
Tintasugaras nyomtató
WLAN
Igen
Wi-Fi Direct
Igen
Magasság
23 cm
Mélység
50,5 cm
Szélesség
97 cm
Nettó súly
27 kg
Szín
Többszínű
Memória mérete
1 024 MB
Mobil nyomtatás
Tintasugaras nyomtató
Kategória
WLAN
Wi-Fi Direct
23 cm
Magasság
50,5 cm
Mélység
97 cm
Szélesség
Típus: Tintasugaras nyomtató
Szín: Fehér
Kijelző: 10,9 cm átlós érintőképernyő, színes LCD
Nyomtatás: Nyomtatási minőség: max. 2400x1200 dpi
Nyomtatási sebesség:
Színek: Mattfekete, Cián, Sárga, Bíbor
Mobil és felhőalapú nyomtatási szolgáltatások: Apple AirPrint, Epson Cloud Solution PORT
Hátsó adagoló: 1 lap
Memória: 1 GB
Részletes ismertető
  • Típus: Tintasugaras nyomtató
  • Szín: Fehér
  • Nyomtatás:
    • Nyomtatási minőség: max. 2400x1200 dpi
    • Nyomtatási sebesség:
    • Hátsó adagoló: 1 lap
  • WLAN-biztonság:  TLS, SSL, SNMP, IPSec, IPv6, IEEE802
  • Támogatott operációs rendszerek: Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10, Windows 7, Windows 8
  • Zajszint:
    • Működés közben: 49 dB (A)
    • Készenléti üzemmódban: 32 dB (A)
  • Támogatott papírformátumok: 24 " (61,0 cm), 17 " (43,2 cm), A1 (59,4x84,1 cm), A2 (42,0x59,4 cm), A3 (29,7x42,0 cm), A4 (21.0x29,7 cm), B1 (72,8x102,8 cm), B2 (51,4x72,8 cm), B3 (36,4cmx51,4 m), B4 (25,7x36,4 cm)
  • Memória: 1 GB
  • Használható papírvastagság: 0,05 – 0,27 mm
  • Tápfeszültség: AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz