Stiga Tornado Special Honda GCV 530 V2 fűnyíró traktor (2T1200381/ST2)
  • Jótállás: 36 hónap
  • Jótállás: 36 hónap
Ne maradj le a legjobb árakról!
12 999 hűségpont
  • Cikkszám: 330944
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
Stiga
Alapadatok
Akkumulátor feszültség
12 V
Akkumulátor
18 000 mAh
Vágószélesség
108 cm
Vágási fokozat/magasság
25-80 mm
Hengerűrtartalom
530 cm3
Ajánlott terület
6 500 m2
A TORNADO 5108 W SPECIAL oldalkidobós, mulcsozós fűnyíró traktor robosztus 20”-os hátsó kerekekkel rendelkezik a minőségi fűnyírás és a gyepfelület megóvása érdekében. A kiváló minőségű kéthengeres Honda GCV530 motor, széles 108 cm vágási szélesség és 9 literes üzemanyagtartály akár a 6500 négyzetméter nagyságú területekkel is könnyen megbírkózik. A TORNADO 5108 W SPECIAL erős szerkezete tökéletes a gyakori nagy igénybevételhez. Az akkumulátortöltő, a vonószem és a mulcs kit (SD108 dugó) tartozék.
Részletes ismertető
Erőteljes kéthengeres motor
Oldalsó kivezetés és mulcsozó készlet opcionálisan
A fűnyíró oldalán keresztül hatékonyan vezeti ki a levágott füvet.
Robusztus, rendszeres fűnyíráshoz
Az erős öntöttvas első tengely védi a fűnyírót, így ideális gyakori, nagy terhelésű használatra.
Biztonságos fűnyírás rossz fényviszonyok mellett is
Ajánlott munkaterület
6500 m²
Akkumulátorfeszültség
12 V
Akkumulátorkapacitás
18 Ah
Akkumulátortöltő
Tartozék
Antiscalp kerekek
2
Biztonsági rendszer
Biztonsági érintésmegszakítóval ellátott ülés
Első kerék mérete
15x5.00-6
Erőforrás
Benzinmotor
Garantált zajszint
100 dB(A)
Hengerek száma
2
Hidegindító
Manuális
Hátrameneti vágás
Igen
Hátsó kerék mérete
20x10.00-10
Kezelő fülénél mért zajszint
87 dB(A)
Kormánykerék
STIGA classic
Kés
Kés típusa
Mulcsozós
Késindítás
Elektromos
Lökettérfogat
530 cm³
Lökhárító
Igen
Meghajtás
Hátsókerék-meghajtás
Minimális vágás sugara
65 cm
Mosó csatlakozás
Motor
HONDA
Motor hűtés
Léghűtés
Motor modell
GCV 530
Motor olajozása
Szóróolajozás
Mulcs kit
Tartozék (SD108 dugó)
Munkamagasság
25 - 80 mm
Munkaszélesség
108 cm
Mért zajszint
99 dB(A)
Műszerfal
Nem
Pengék forgása
Időzítetlen
Pohártartó
Speciális vágási módszer
Multiclip mulcsozás ( opcionális )
Súly
180 kg
Teljesítmény
10 kW
Tempomat
Nem
Termék csomagolási hosszúsága
1800 mm
Termék csomagolási magassága
837 mm
Termék csomagolási szélessége
1120 mm
Termék csomagolási súlya
222 kg
Termék hosszúsága
1726 mm
Termék magassága
1100 mm
Termék szélessége
1315 mm