BOSCH MSM24100 Botmixer
  • Jótállás: 24 hónap
BOSCH MSM24100 Botmixer
  • Jótállás: 24 hónap
Ne maradj le a legjobb árakról!
120 hűségpont
  • Cikkszám: 223156
Alaptulajdonságok
Bosch
BSH Hausgeräte GmbH
www.bsh-group.com
81739, München, Carl-Wery-Straße 34
Alapadatok
Teljesítmény
400 W
  • Max. teljesítmény: 400 W
  • Bemeneti feszültség: 220 - 240 V
  • Frekvencia: 50/60 Hz
  • Biztosíték: 2.5 A
  • Tartozékok: 1 x Turmix-/mérőkehely, 1 x Botmixer fej nemesacél
  • Szélesség: 60 cm
  • Magasság: 37.5 cm
  • Mélység: 60 cm
  • Súly: 0.8 kg
Részletes ismertető
  • Max. teljesítmény: 400 W
  • Frekvencia: 50/60 Hz
  • Biztosíték: 2.5 A