AOC C27G4ZXU 27" FullHD Ívelt Gaming monitor
  • Jótállás: 36 hónap
  • Jótállás: 36 hónap
Ne maradj le a legjobb árakról!
719 hűségpont
  • Cikkszám: 327355
Alaptulajdonságok
AOC
AOC INTERNATIONAL (EUROPE) B.V.
https://aoc.com/hu-en/
[email protected]
1097, Amsterdam, Prins Bernhardplein 200/6
Alapadatok
Kijelző típusa
VA
Kijelző méret
27 inch
Képarány
16:9
Kijelző felbontása
FullHD (1920x1080)
Maximális képfrissítés
280 Hz
Maximális fényerő
300 cd/m2
Betekintési szög
178 °
Válaszidő
1 ms
Szín
Fekete
VA
Kijelző típusa
27 inch
Kijelző méret
16:9
Képarány
FullHD (1920x1080)
Kijelző felbontása
280 Hz
Maximális képfrissítés
300 cd/m2
Maximális fényerő
Indítsd el gaming pályafutásodat a C27G4ZXU 27"-os Full HD ívelt monitorral, amely éles, 1920 × 1080 pixeles felbontást és kiemelkedő, 280 Hz-es képfrissítési rátát kínál a páratlanul folyamatos játékélmény érdekében. A gyors VA panel akár 1 ms GtG válaszidővel gondoskodik a villámgyors és reszponzív megjelenítésről.
Részletes ismertető
280 Hz-es képfrissítés
Az AGON by AOC monitor forradalmi, 280 Hz-es képfrissítési rátájával igazi áttörést jelent a kompetitív játékosok számára. A villámgyors működés és a tűpontos megjelenítés kézzelfogható előnyt biztosít a gyors tempójú játékokban, lehetővé téve, hogy gyorsabban reagálj és páratlan pontossággal találd el a célpontokat.
Fast VA panel
1500R ívelt kialakítás
FreeSync Premium
A minimum 120 Hz-es képfrissítési követelmény csökkenti az elmosódást és élesebb, élethűbb képet eredményez. Az LFC (Low Framerate Compensation) funkció pedig megakadályozza a szaggatást akkor is, ha a képkockaszám a frissítési frekvencia alá esik.