LG 27GS75Q-B 27" Gaming monitor
  • Jótállás: 36 hónap
  • Jótállás: 36 hónap
Ne maradj le a legjobb árakról!
869 hűségpont
  • Cikkszám: 302435
Alaptulajdonságok
LG
LG Electronics Magyar Kft.
www.lg.com/hu
1097, Budapest, Könyves Kálmán krt. 3/A
Alapadatok
Kijelző típusa
IPS
Kijelző méret
27 inch
Képarány
16:9
Kijelző felbontása
QHD (2560x1440)
Maximális képfrissítés
200 Hz
Maximális fényerő
300 cd/m2
Betekintési szög
178 °
Válaszidő
1 ms
Magasság
46,77 cm
Szélesség
61,35 cm
Mélység
Nettó súly
6 kg
IPS
Kijelző típusa
27 inch
Kijelző méret
16:9
Képarány
QHD (2560x1440)
Kijelző felbontása
200 Hz
Maximális képfrissítés
300 cd/m2
Maximális fényerő
Gyorsabb mozgással közelebb a győzelem.
Dobd fel a gaming világodat a 200Hz-es O/C képfrissítési sebességgel! A QHD felbontás, az IPS széles látószöge és az elképesztő 200Hz-es O/C képfrissítési sebesség gondoskodik a játékélményedről.
Fejlesztett sebesség.
Új szabvány.
Az UltraGear™ standard sebességét 200Hz-re emeltük. Ultra-tiszta képeket élvezhetsz a 200Hz-es képfrissítési sebességgel (O/C), ami egy másodperc alatt 200 képbetöltést jelent.
*Ez a monitor 180Hz-es képfrissítési sebességet támogat; túlhajtva 200Hz-es képfrissítési sebességgel is használható. A megfelelő működéshez olyan grafikus kártyára van szükség, amely támogatja a DisplayPort 1.4 szabványt és a DisplayPort 1.4 kábelt.