Dahua DH-PFM320D-015 Tápegység
  • Jótállás az ÁSZF-ben foglaltak szerint
Dahua DH-PFM320D-015 Tápegység
Ne maradj le a legjobb árakról!
50 hűségpont
  • Cikkszám: 308594
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
Dahua
Dahua Technology Hungary Kft.
www.dahua.hu
[email protected]
1134, Budapest, Angyalföldi út 5
Alapadatok
Szín
Fehér
A Dahua DH-PFM320D-015 Tápegység egy megbízható és hatékony áramellátó megoldás, amely kifejezetten a Dahua biztonsági rendszerekhez lett tervezve. A tápegység AC100~240V bemeneti feszültséggel működik, és biztosítja a stabil 12V DC kimeneti feszültséget +7%, -3% toleranciával, ami garantálja a megbízható működést széles körű alkalmazásokban.
Részletes ismertető
A maximális kimeneti áram 1.5A (70°C-on) lehetővé teszi, hogy a tápegység több eszközt is egyszerre működtessen, így ideális választás CCTV kamerák, rögzítő rendszerek és egyéb biztonsági eszközök áramellátására.
A kompakt 77.3mm x 51.9mm x 30.0mm mérete és a 95g tömege könnyen lehetővé teszi az eszköz telepítését, akár falra, akár junctiós dobozokba történő beépítést. A tápegység fehér színű kialakítása egyszerűen illeszkedik bármilyen környezetbe.