BLACK + DECKER CS1250LA-QS Körfűrész
  • Jótállás: 24 hónap
  • Jótállás: 24 hónap
Ne maradj le a legjobb árakról!
239 hűségpont
  • Cikkszám: 263348
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
Black+Decker
Alapadatok
Szín
Narancssárga
Tápellátás
230 V
Teljesítményfelvétel
1 250 W
Vágási mélység
66 mm
Fűrészlap Ø
190 mm
Részletes ismertető
Black & Decker Körfűrész alapvető barkácsolási feladatok elvégzéséhez. A 24 db foggal ellátott 190 mm -es fűrészlap maximum 66 mm -es vágásmélységre képes, de a mélység testre szabható. Vágási szöge 0-45° között módosítható, így az a munka típusához igazítható. A kiváló, 1250 W teljesítményű motornak szinte semmi nem akadály, emellett pedig csendesen is működik. Precízen vághat fát, alumíniumot, gipszkartont vagy más anyagokat a beépített lézer segítségével. Könnyű, 3,2 kg -os súlyát az alumínium felső burkolatnak köszönheti. Biztonságos használat a biztonsági zárfunkcióval, mely megakadályozza a fűrész véletlen elindítását. Tartozékok: 2 x 24 fogas TCT fűrészlap, Párhuzamvezető