MSI Stealth 14 AI Studio A1VFG-095 Notebook + Win11 Home (9S7-14K212-095)
  • Jótállás: 36 hónap
  • Jótállás: 36 hónap
Ne maradj le a legjobb árakról!
9 059 hűségpont
  • Cikkszám: 314248
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
MSI
Expert Zrt.
www.expert.hu/
[email protected]
2151, Fót, Telkes Mária út 2
Alapadatok
Processzor
Intel® Core™ Ultra 7 155H processzor
Operációs rendszer
Windows 11
Memória mérete RAM
32 GB
Háttértár mérete
1 000 GB
Videókártya
NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 8GB
Kijelző mérete
14 inch
Kijelző felbontása
2880x1800
Háttértár
SSD
Extra funkció
Oled kijelző
Nettó súly
2 kg
Szín
Fekete
Processzor
Windows 11
Operációs rendszer
32 GB
Memória mérete RAM
1 000 GB
Háttértár mérete
NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 8GB
Videókártya
14 inch
Kijelző mérete
A laptop 14 hüvelykes 2.8K OLED kijelzővel (2880 x 1800 felbontás, 16:10 képarány, 120 Hz frissítési sebesség és 100% DCI-P3 színskála) érkezik, amely lenyűgöző vizuális élményt kínál, tökéletes választás grafikai tervezéshez, videó szerkesztéshez és szórakozáshoz. Az OLED panel a mély feketékkel és élénk színekkel hozza el a legapróbb részleteket is.
Részletes ismertető
A Stealth 14 AI Studio egy ultra-vékony és könnyű laptop, mindössze 1,7 kg súlyú és 19 mm vastag, így bárhol kényelmesen használható. A prémium Magnesium-Aluminium ötvözet ház nemcsak esztétikus, hanem rendkívül tartós és könnyen karbantartható. A laptop az MSI AI Engine segítségével automatikusan optimalizálja a rendszerbeállításokat, hogy mindig a legjobb teljesítményt nyújtsa a felhasználói igényeknek megfelelően.