nJoy Keen 2000 USB Szünetmentes tápegység (UPLI-LI200KU-CG01B)
  • Jótállás: 36 hónap
  • Jótállás: 36 hónap
Ne maradj le a legjobb árakról!
429 hűségpont
  • Cikkszám: 296552
Alaptulajdonságok
nJoy
CHS HUNGARY KFT.
www.chs.hu
[email protected]
2040, Budaörs, Vasút utca 15
Alapadatok
Szín
Fekete
Teljesítmény
1 200 W
Az nJoy Keen 2000 szünetmentes tápegység (UPS) egy megbízható és kompakt megoldás, amely ideális választás lehet otthoni vagy irodai felhasználásra, hogy biztosítsa az elektronikai berendezések folyamatos áramellátását áramkimaradások vagy hálózati zavarok esetén. 2000 VA / 1200 W teljesítménye elegendő ahhoz, hogy több eszközt is biztonságosan ellásson energiával, mint számítógépeket, szervereket, routereket, modemeket és más kritikus fontosságú berendezéseket, melyek működésének folyamatossága elengedhetetlen egy áramkimaradás esetén.
Részletes ismertető
Teljesítmény: 2KVA / 1,2KW
Bemeneti névleges feszültség: 230V
Bemeneti feszültség tartomány: 162 ~ 290 VAC
Bemeneti névleges frekvencia: 50 Hz / 60 Hz (automatikus érzékelés)
Kimeneti névleges feszültség: 230 VAC
Kimenet: 4 x Schuko, 2 x RJ11/45 (IN/OUT) modem/telefon/LAN túlfeszültség elleni védelemhez
Tipikus biztonsági mentési idő: 4 perc 50%-os terheléssel (600 W)
Kommunikációs port: USB
Méretek (H x Sz x Ma): 298 x 148 x 178 mm