Bosch BWD41700 Serie 4 száraz-nedves takarítógép
  • Jótállás: 24 hónap
  • Ingyenes
  • Jótállás: 24 hónap
  • Ingyenes
Placeholder Placeholder
Ne maradj le a legjobb árakról!
1 019 hűségpont
  • Cikkszám: 238441
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
Bosch
BSH Hausgeräte GmbH
www.bsh-group.com
81739, München, Carl-Wery-Straße 34
Alapadatok
Teljesítmény
1 700 W
Hatótáv
9 m
Porszívó típus
Takarítógép
Űrtartalom
5 000 ml
Porszívószűrő típus
EPA
Súly
13 300 g
Szín
Fekete
Típus: 3 az 1-ben takarítógép
Szín: Fekete, kék
Teljesítmény: 1700 W
Víztartály űrtartalma: 5 l
Szűrő: Mosható EPA szűrő
Átkapcsolható görgős szívófej apró tárgyakat begyűjtő csapdával
Tartós, flexiblilis cső fonott selyemszál erősítéssel
Teleszkópos szívócső
Porzsákkapacitás: L (nagy)
Automatikus kábelfeltekerés
Extra nagy, puha kerekek a keménypadló védelmére
Elektronikus szívóerő-szabályozás forgatógombbal
Motorvédő szűrő
Részletes ismertető
  • Szín: Fekete, kék
  • Teljesítmény: 1700 W
  • Víztartály űrtartalma: 5 l
  • Szűrő: Mosható EPA szűrő
  • Teleszkópos szívócső
  • Porzsákkapacitás: L (nagy)
  • Automatikus kábelfeltekerés
  • Parkoló- és tárolóállás
  • Motorvédő szűrő
  • Egyszerűen kivehető és üríthető portartály
  • Hatósugár: 9 m
  • Portartály mérete: XL
  • Feszültség: 230 V