Samsung QE77S85FAEXXH 77" 4K UHD Smart OLED TV
  • Jótállás: 36 hónap
  • Ingyenes
  • Jótállás: 36 hónap
  • Ingyenes
Placeholder Placeholder
Ne maradj le a legjobb árakról!
4 999 hűségpont
  • Cikkszám: 316844
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
Samsung
Samsung Electronics Magyar Zrt.
www.samsung.com/hu/
5126, Jászfényszaru, Samsung tér 1
Alapadatok
Képátló
194 cm
Képátló
77 inch
Képernyő típus
OLED
Képernyő felbontás
4K, Ultra HD
Smart
Igen
Tuner típusa
DVB-T2/C/S2
USB portok száma
2 db
HDMI csatlakozók száma
4 db
Képfrissítés
100 Hz
Magasság
106 cm
Szélesség
172,14 cm
Mélység
33 cm
Energiaosztály
F
Nettó súly
28,8 kg
Szín
Fekete
USB csatlakozó
Igen
WiFi
Tovább olvasom
194 cm
77 inch