LG 55UK6300MLB 4K Ultra HD Smart LED Tv
  • Cikkszám: 221129
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
LG
LG Electronics Magyar Kft.
www.lg.com/hu
1097, Budapest, Könyves Kálmán krt. 3/A
Alapadatok
Képátló
139 cm
Képátló
55 inch
Képernyő típus
LED
Képernyő felbontás
Ultra HD
Tuner típusa
DVB-T2
USB portok száma
2 db
HDMI csatlakozók száma
3 db
Hangfal típus
2.0
Képfrissítés
100 Hz
Magasság
78,5 cm
Szélesség
124,7 cm
Mélység
23,1 cm
Energiaosztály
A
Nettó súly
15 kg
Szín
Fekete
USB csatlakozó
Igen
WiFi
Igen
Ívelt kijelző
Nem
Tovább olvasom
139 cm
55 inch
LED
Képernyő típus
Ultra HD
Képernyő felbontás
DVB-T2
Tuner típusa
2 db
USB portok száma
Képernyő méret: 55" (139 cm)
Kijelző technológia: LED
Felbontás: 4K Ultra HD
Felbontás: 3840 x 2160
Képarány: 16:9
Frissítési frekvencia: 100 Hz
Aktív HDR: HDR10
Smart Tv: WebOS 4.0
Vezeték nélküli képernyőtükrözés: MiraCast
Processzor: Quad Core (Négymagos)
Hangrendszer: 2.0 ch
Hangteljesítmény: 20 W
Ultra Surround
Tuner: DVB-T2/C/S2
DLNA minősítés
HDMI csatlakozók száma: 3
USB portok száma: 2
Részletes ismertető
  • Képernyő méret: 55" (139 cm)
  • Kijelző technológia: LED
  • Felbontás: 4K Ultra HD
  • Felbontás: 3840 x 2160
  • Képarány: 16:9
  • Aktív HDR: HDR10
  • Smart Tv: WebOS 4.0
  • Hangrendszer: 2.0 ch
  • Hangteljesítmény: 20 W
  • Ultra Surround
  • Tuner: DVB-T2/C/S2
  • DLNA minősítés
  • HDMI csatlakozók száma: 3
  • USB portok száma: 2
  • Energiaosztály: A
  • Méret: 1247 x 785 x 231 mm