SBS Utazó adapter/ töltő, PD, 100W, fehér (TETRUSB3CPD100INT)
  • Jótállás: 24 hónap
  • Jótállás: 24 hónap
Placeholder Placeholder
Ne maradj le a legjobb árakról!
349 hűségpont
  • Cikkszám: 318196
Alaptulajdonságok
SBS
SBS S.p.A.
www.sbsmobile.com/ita/en/
[email protected]
28010, Miasino, Via Circonvallazione
Alapadatok
Szín
Fehér
Töltsd eszközeidet bárhol a világon
Védelem túlmelegedés és rövidzárlat ellen
Részletes ismertető
Rugalmasság és kényelem utazás közben is
A töltő három USB-C és egy USB-A portot kínál, így teljes rugalmasságot biztosít. Használd az egyik USB-C portot akár 100 W teljesítmény leadására, így a legnagyobb energiaigényű eszközöket is feltöltheted. Vagy használd az összes portot egyszerre, hogy egyetlen töltővel láthasd el árammal telefonodat, táblagépedet, e-book olvasódat és hangszóródat – mindig útra készen.
Főbb jellemzők
  • Beépített amerikai (US) csatlakozó
  • Cserélhető EU, UK és AU adapterek
  • Maximális kimeneti teljesítmény: 100 W
  • 1 db USB-A port Adaptive Fast Charge technológiával
  • 3 db USB-C port Power Delivery technológiával
  • Teljesítmény egyidejű használat esetén: 45 W + 35 W + 7,5 W
Műszaki adatok
  • Töltési típus: gyorstöltés, Power Delivery
  • Tartozékok: 3 adapter (EU/UK/AU), tároló tasak
  • Bemenet: 110–240 V AC, 50/60 Hz, 2 A
  • Kimenet: max. 100 W
  • Technológia: Power Delivery 100 W
  • USB-C kimenet: 100 W
  • USB-A kimenet: 30 W