A PROluxe hajszárítóval 24 órán át tartó, stílusos frizurát száríthatunk magunknak, mely lágy esésű, gubancmentes végeredményt biztosít.
Az intelligens OPTIheat technológiának és az egyedülálló Style Shot funkciónak köszönhetően, a PROluxe hajszárító okosan használja fel a hőt a frizurád alakításához, megformálásához és fixálásához. Az exkluzív szűkítőfej alakját speciálisan a légáramlás és a hőeloszlás optimalizálására terveztük, ennek köszönhetően a készülékkel fodrász szalonokra jellemző szárítás érhető el.
Minden frizura elkészítése a hajszárításnál kezdődik, így a tökéletes hajhoz vezető első lépésként szánj időt a sima és gubancoktól mentes alap létrehozására a hullámosítás vagy a hajsimítás előtt. Az ionos PROluxe hajszárító a kulcs a gubancoktól mentes hajhoz, mivel a készülék 90%-al több iont bocsájt ki, elsimítja a felhámot, így selymes, lágy hajat biztosít.
-
Tartós frizura
A profi váltóáramú motor és az OPTIheat technológia együttműködése gyorsabb szárítást, és tartósabb frizurát eredményez. -
Ionos kondicionálás
Az ionos PROluxe hajszárító a kulcs a gubancoktól mentes hajhoz, mivel a hajszálak mikroszkopikus felszínén 90%-al több iont vet be az egészséges megjelenés és a makulátlan beszárítás érdekében.
- Intelligens OPTIheat technológia és egyedülálló Style Shot funkció: optimális hőmérséklet elosztás a tartós frizuráért
- Teljesítmény: 2400 W
- AC motor: hosszabb élettartamot biztosít
- Ionos kondicionálás: 90%-kal több ion a selymes, lágy hajért
- 3 hőmérséklet -, és 2 sebességfokozat
- Cool Shot: hideg levegő fúvás a frizura fixálásához
- 7 mm-es keskeny szűkítő fej
- Diffúzor: a haj volumenének növelésére
- A levegőbementnél levő rács levehető, így könnyen tisztítható
- Akasztófül
- 3 méteres vezeték












Nagyon tetszik! Kellett hirtelen egy hajszárító, mert az itthoni egyszercsak nem indult el. Kicsit hangosabb, mint az előző, de nem vészes. Jó hosszú kábele van, igazából a fele is elég lenne. Kicsit fura, hogy a kábel fekete, miközben a hajszárító meg világos színű, de ez csak az én gondom. Jól és gyorsan szárít, kevésbé száll a hajam. A diffúzor is nagyon jó a hosszú, hullamos hajamhoz, nem kell szárítás után még külön formázni, ha azt akarom, hogy csak álljon valahogy. Valamint 2 szűkítő is van hozzá, de azokat még nem használtam. Az ára is kedvező, nem gondoltam, hogy ennyiért is lehet normális hajszárítót venni.
Nagy reményeket fűztem a hajszárítóhoz az online olvasott értékelések alapján. A márkával már korábban is elégedett voltam, így lecsaptam rá egy akció keretein belül. A korábbi hajszárítómnál, könnyebb, halkabb, de sokkal gyorsabb. Nagyon megszerettem. A hosszú kábel pedig nagyon jó mikor a gyerekek haját szárítom. :)
„Már egy hónapja használom ezt a hajszárítót, és őszintén mondhatom, hogy ég és föld a különbség a korábbi készülékemhez képest. Ami a legjobban tetszik benne, az az intelligens OPTIheat technológia: tényleg érezhető, hogy ott irányítja a hőt, ahol a legnagyobb szükség van rá, így nem égeti szét a hajvégeimet.A hajam sokkal fényesebb és selymesebb a használata után, valószínűleg az ionos kondicionálásnak köszönhetően – végre nem szállnak össze-vissza a kis babahajak! A 2400W-os teljesítmény pedig brutális; a hosszú, sűrű hajamat majdnem feleannyi idő alatt megszárítja, mint a régi gépem.Kicsit tartottam tőle, hogy nehéz lesz, de nagyon jó a súlyelosztása, kényelmes fogni. A fixáló 'Style Shot' funkció pedig szuper, tényleg segít, hogy a beszárított forma egész nap megmaradjon. Csak ajánlani tudom annak, aki profi eszközt keres megfizethető áron!”