Stiga HPS 110 elektromos magasnyomású mosó (2C1101401/ST1)
  • Jótállás: 24 hónap
  • Jótállás: 24 hónap
Ne maradj le a legjobb árakról!
549 hűségpont
  • Cikkszám: 330881
Alaptulajdonságok
Stiga
Alapadatok
Teljesítmény
1 400 W
A STIGA HPS 110 egy egyszerűen használható, kompakt, magasnyomású mosó, amely számos kiegészítő elemet és tartozékot tartalmaz, így ideális kis területek könnyű tisztítására. Ez a hideg vizes magasnyomású mosó egy 1400 W-os elektromos motorral üzemel, amely 110 bar maximális nyomást biztosít 390 l / h áramlási sebesség mellett. A HPS 110 rendkívül könnyű, 5 m hosszú tömlővel van ellátva, a mosó hátulján kialakított fülek segítségével egyszerű a tartozékok tárolása. A HPS 110 tökéletes eszköz a kertészeti eszközök és szerszámok, kerti bútorok, szabadtéri játékok, kerékpárok, motorkerékpárok és robogók, járdák és utak tisztán tartására.
Részletes ismertető
A STIGA HPS 110 magasnyomású mosó kompakt és könnyen kezelhető megoldást kínál kisebb felületek gyors és hatékony tisztításához. A 1400 W teljesítményű elektromos motor 110 bar maximális nyomást biztosít, amely 390 l/óra vízátfolyással párosul, így megbízható teljesítményt nyújt a mindennapi kerti és ház körüli tisztítási feladatokhoz.