Stiga HPS 235 R elektromos magasnyomású mosó (2C1351801/ST2)
  • Jótállás: 24 hónap
  • Jótállás: 24 hónap
Ne maradj le a legjobb árakról!
849 hűségpont
  • Cikkszám: 330898
Teljesítmény
1 800 W
Részletes ismertető
A STIGA HPS 235 R magasnyomású mosó praktikus és könnyen kezelhető megoldást kínál közepes méretű kültéri felületek tisztításához. A 1800 W teljesítményű motor akár 135 bar maximális nyomást és 440 l/óra vízátfolyást biztosít, így hatékonyan távolítja el a különböző szennyeződéseket a ház körül.