Stiga HPS 345 R Elektromos magasnyomású mosó (2C1452103/ST2)
  • Jótállás: 24 hónap
  • Jótállás: 24 hónap
Ne maradj le a legjobb árakról!
1 599 hűségpont
  • Cikkszám: 330905
Teljesítmény
2 100 W
A magasnyomású mosó 2100 W teljesítményű motorral rendelkezik, amely stabil és megbízható működést biztosít. A készülék maximális nyomása 145 bar, míg üzemi nyomása 110 bar, így hatékonyan távolítja el a makacs szennyeződéseket is. A maximális vízfogyasztás óránként 450 liter, amely megfelelő tisztítási teljesítményt nyújt különböző felületeken és szennyezettségi szinteken.
Részletes ismertető
A készülék kialakítása a praktikus használatot helyezi előtérbe. A 175 mm-es nagyméretű kerekek és a 850 mm-es teleszkópos, puha tapintású markolat könnyű mozgatást és kényelmes szállítást biztosítanak. A tömlődob rendezett tárolást tesz lehetővé, míg a beépített tartozékzseb segít a kiegészítők rendszerezésében, így minden szükséges eszköz kéznél marad munka közben.