Stiga HPS 650 RG elektromos magasnyomású mosó (2C1502804/ST1)
  • Jótállás: 24 hónap
  • Jótállás: 24 hónap
Ne maradj le a legjobb árakról!
2 499 hűségpont
  • Cikkszám: 330882
Teljesítmény
2 800 W
A STIGA HPS 650 RG számos felületet hatékonyan, mélyen tisztít, a kerti gépektől kezdve az udvarokig, az autókig, a kisteherautókig és az úszómedencékig. Ezt a hidegvizes mosót egy 2800 W-os villanymotor hajtja, amely maximális 150 bar nyomást ad le 550 l/h áramlási sebességgel. Az innovatív STIGA extra fogantyú és gomb a nyomás beállításához a felhasználó maximális kényelmét nyújtja. A nagynyomású tömlő 12 méter hosszú és megerősített anyagból készül. Az alumínium vezetőkkel ellátott tömlőtekercs segítségével feltekerhető. A mosószert az állítható fejű lándzsa segítségével adagolja, és az adagolást a gép elején elhelyezett gomb segítségével szabályozhatjuk. A nagyméretű gumikerekek és a teleszkópos fogantyú megkönnyíti a mozgatást, így manőverezhet bármi körül, amit tisztít, a stabilitás veszélyeztetése nélkül. A kezelőszervek könnyen hozzáférhetőek és jól láthatóak.
Részletes ismertető
A készüléket egy 2800 W-os elektromos motor hajtja, amely akár 150 bar maximális nyomást és 550 l/óra vízátfolyást biztosít. Ez a teljesítmény hatékonyan távolítja el a makacs szennyeződéseket is, miközben a nyomás könnyen szabályozható a kényelmes használat érdekében.