Samsung QE55Q8FAAUXXH 55" QLED 4K Q8F Vision AI Smart TV
  • Jótállás: 24 hónap
  • Jótállás: 24 hónap
Placeholder Placeholder
Ne maradj le a legjobb árakról!
1 869 hűségpont
  • Cikkszám: 316873
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
Samsung
Samsung Electronics Magyar Zrt.
www.samsung.com/hu/
5126, Jászfényszaru, Samsung tér 1
Alapadatok
Képátló
140 cm
Képátló
55 inch
Képernyő típus
QLED
Képernyő felbontás
4K, Ultra HD
Smart
Igen
USB portok száma
2 db
HDMI csatlakozók száma
3 db
Képfrissítés
50 Hz
Magasság
76,8 cm
Szélesség
123,2 cm
Mélység
23,8 cm
Energiaosztály
E
Nettó súly
14,3 kg
Szín
Fekete
USB csatlakozó
Igen
WiFi
Tovább olvasom
140 cm
55 inch
QLED
Képernyő típus
4K, Ultra HD
Képernyő felbontás
Smart
2 db
USB portok száma
Egy okosabb hangalapú asszisztens
Bixby
A képet és a hangot intelligensen optimalizáló beállítások
AI mód
Élvezd a tartalmaidra és helyiségedre optimalizált hangzást!
Adaptív hang+
  • Csatlakozók: USB, Ethernet, HDMI, RF, CI
Részletes ismertető
Érezd az AI erejét 4K-ban!
Q4 AI Processzor
Milliárdnyi színárnyalat
100%-os színgazdagság a Quantum Dottal