Dyras BL-24N2EU HD LED TV
  • Jótállás: 24 hónap
Dyras BL-24N2EU HD LED TV
  • Jótállás: 24 hónap
Placeholder Placeholder
Ne maradj le a legjobb árakról!
349 hűségpont
  • Cikkszám: 299297
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
Dyras
Alapadatok
Képátló
60 cm
Képátló
24 inch
Képernyő típus
LED
Képernyő felbontás
HD Ready
USB portok száma
2 db
Magasság
36,9 cm
Szélesség
53,5 cm
Mélység
20,5 cm
Energiaosztály
E
Nettó súly
2,25 kg
Szín
Fekete
USB csatlakozó
Igen
60 cm
24 inch
LED
Képernyő típus
HD Ready
Képernyő felbontás
2 db
USB portok száma
36,9 cm
Magasság
ÚJ 2024-es modell: Az dyras BL-24N2EU LED TV egy modern, három oldalról keret nélküli kijelzővel rendelkezik. Az új generációs D-LED technológiával készült kijelző kiváló képi megjelenítést biztosít. Kis méretének köszönhetően ez a TV ideálisan illeszkedik otthonokba, konyhákba, sőt akár kempingezéshez, hajókba és más járművekbe is, vagy CCTV monitorként is használható. Különösen előnyös utazók számára, mivel 12 V-os és 240 V-os tápról egyaránt működtethető.
  • Csatlakozók: 2xUSB, Composit Audio-Video, RF (Légköri+Kábel), RF (Műhold), CI+, Coaxial (Digital Audio), 3.5 mm jack fejhallgató, DC 12V / AC 100-240V ~
Részletes ismertető
Energiafogyasztás és méretek: Bekapcsolt állapotban mindössze 18 W energiát fogyaszt, készenléti állapotban pedig csupán 0,5 W-ot. A TV működtethető 240 V-os vagy 12 V-os tápegységről, mindkét kábel a csomagban található.
VESA felszerelhetőség: A dyras LED TV BL-24N2EU VESA 100 x 100 mm fali konzollal felszerelhető, ami lehetővé teszi a TV könnyű és biztonságos falra szerelését. A VESA (Video Electronics Standards Association) szabvány egy általános rögzítési rendszer, amely garantálja, hogy a legtöbb fali konzol kompatibilis legyen a készülékkel. A VESA 100 x 100 mm fali konzol segítségével a BL-24N2EU TV optimálisan elhelyezhető bármilyen helyiségben, biztosítva a kényelmes nézést és a stílusos megjelenést.