Dyras BL-32AS1EU HD Smart LED TV
  • Jótállás: 24 hónap
  • Jótállás: 24 hónap
Csak szaküzletben
  • Cikkszám: 274805
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
Dyras
Alapadatok
Képátló
32 inch
Képernyő típus
LED
Képernyő felbontás
HD
Smart
Igen
USB portok száma
2 db
HDMI csatlakozók száma
3 db
Energiaosztály
F
Szín
Fekete
USB csatlakozó
Igen
32 inch
Képátló
LED
Képernyő típus
HD
Képernyő felbontás
Smart
2 db
USB portok száma
3 db
HDMI csatlakozók száma
  • F Energiaosztály
  • 32" HD LED kijelző
  • Max. képfelbontás: 1366x768 pixel
  • DVB-T2/DVB-C/ DVB-S2 tv tuner
  • Médialejátszás USB-ről (film, zene, képek)
  • Támogatott média formátumok: Divx, XviD, Mpeg, Mkv, JPEG, Mp3,
  • SMART funkciók:
    • Android 11.0 Smart TV OS
    • Netflix/Youtube/Internet böngésző
  • Csatlakozók: HDMI, USB, CI, Ethernet
Részletes ismertető
Műszaki adatok:
  • F Energiaosztály
  • 32" HD LED kijelző
  • SMART funkciók:
    • Android 11.0 Smart TV OS
  • Csatlakozók:
    • 1*RJ45 internet port + WIFI
    • 2*USB
    • 3*HDMI
    • 1*Antenna RF T2/C
    • 1*Antenna RF S2
    • 1*CI+ (Common Interface)
    • 1*COAX Digitális hang kimenet
    • 1*Fülhallgató (3,5 jack)
    • 1*Video; Audio (L,R)
    • + VESA kompatibilis 100*100mm