Dyras BL-32G12EU 32" HD LED TV
  • Jótállás: 24 hónap
Dyras BL-32G12EU 32" HD LED TV
  • Jótállás: 24 hónap
Csak szaküzletben
  • Cikkszám: 271832
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
Dyras
Alapadatok
Képátló
32 inch
Képernyő típus
LED
Képernyő felbontás
HD Ready
Tuner típusa
DVB-T2
USB portok száma
2 db
HDMI csatlakozók száma
2 db
Magasság
46,9 cm
Szélesség
73 cm
Mélység
18,8 cm
Energiaosztály
F
Nettó súly
3,9 kg
Szín
Fekete
USB csatlakozó
Igen
Tovább olvasom
32 inch
Képátló
LED
Képernyő típus
HD Ready
Képernyő felbontás
DVB-T2
Tuner típusa
USB portok száma
HDMI csatlakozók száma
  • DVB-T2/DVB-C tv tuner
  • Max. képfelbontás: TV: 1366x768
  • Médialejátszás USB-ről (film, zene, képek)
  • Támogatott médiaformátumok: Divx, XviD, Mpeg, Mkv, JPEG, Mp3,
  • Feliratkezelés, EPG, Timeshift funkció
  • Csatlakozók: HDMI, USB, Kompozit, Komponens, Scart, Antenna, CI+, Coax, 3.5 mm jack
Részletes ismertető
Műszaki adatok:
  • F Energiaosztály
  • DVB-T2/DVB-C tv tuner
  • TV műsor felvétel külső USB porton keresztül, PVR ready, TXT
Csatlakozók:
  • 2*USB (USB bemenet)
  • 2*HDMI (AV bemenet)
  • 1*Kompozit (mAV bemenet)
  • 1*Komponens (mYPbPr bemenet)
  • 1*SCART (AV bemenet)
  • 1*Antenna bemenet (coax 75 ohm)
  • 1*CI+ kártyafoglalat (common interface)
  • 1*COAX Digitális hang kimenet
  • 1*fülhallgató kiment (3,5 jack kimenet)
  • + VESA kompatibilis (100*100mm)
Méretek:
  • Lábakkal: 730*188*469mm
  • Lábak nélkül: 730*72*427mm
  • Dobozméret: 793*130*533mm