Philips 55PUS8510/12 55" QLED 4K UHD Ambilight TV
  • Jótállás: 24 hónap
  • Jótállás: 24 hónap
Placeholder Placeholder
Ne maradj le a legjobb árakról!
1 799 hűségpont
  • Cikkszám: 320224
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
Philips
PHILIPS Magyarország Kft.
www.philips.hu
1117, Budapest, Alíz utca 3.
Alapadatok
Képátló
139 cm
Képátló
55 inch
Képernyő típus
QLED
Képernyő felbontás
4K, Ultra HD
Smart
Igen
Tuner típusa
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
USB portok száma
2 db
HDMI csatlakozók száma
3 db
Képfrissítés
60 Hz
Magasság
77,8 cm
Szélesség
122,6 cm
Mélység
28 cm
Energiaosztály
F
Nettó súly
10,3 kg
Szín
Fekete
USB csatlakozó
Igen
WiFi
Tovább olvasom
139 cm
55 inch