Philips 32PHS6050/12 32" HD LED Smart TV
  • Jótállás: 24 hónap
  • Jótállás: 24 hónap
Placeholder Placeholder
Ne maradj le a legjobb árakról!
799 hűségpont
  • Cikkszám: 330129
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
Philips
PHILIPS Magyarország Kft.
www.philips.hu
1117, Budapest, Alíz utca 3.
Alapadatok
Képátló
80 cm
Képátló
32 inch
Képernyő típus
LED
Képernyő felbontás
HD
Smart
Igen
Tuner típusa
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
USB portok száma
2 db
HDMI csatlakozók száma
3 db
Hangfal típus
2.0
Képfrissítés
60 Hz
Magasság
44,7 cm
Szélesség
71,6 cm
Mélység
19,2 cm
Energiaosztály
E
Nettó súly
3,33 kg
USB csatlakozó
Igen
WiFi
Tovább olvasom
80 cm
32 inch