Philips 55OLED770/12 55" 4K UHD Smart OLED Ambilight Televízió
  • Jótállás: 36 hónap
  • Jótállás: 36 hónap
Placeholder Placeholder
Ne maradj le a legjobb árakról!
3 399 hűségpont
  • Cikkszám: 320216
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
Philips
PHILIPS Magyarország Kft.
www.philips.hu
1117, Budapest, Alíz utca 3.
Alapadatok
Képátló
139 cm
Képátló
55 inch
Képernyő típus
OLED
Képernyő felbontás
4K, Ultra HD
Smart
Igen
USB portok száma
2 db
HDMI csatlakozók száma
4 db
Hangfal típus
2.0
Képfrissítés
120 Hz
Magasság
72,8 cm
Szélesség
122,8 cm
Mélység
24 cm
Energiaosztály
F
USB csatlakozó
Igen
WiFi
Tovább olvasom
139 cm
55 inch
OLED
Képernyő típus
4K, Ultra HD
Képernyő felbontás
Smart
2 db
USB portok száma
Igazi mozihatású TV
Merüljön el abban, amit szeret. Ambilight TV
Részletes ismertető
Részletes mélység. Élethű OLED-kép
Bármit is néz, a kép rendkívül valósághű. Mesterséges intelligenciával rendelkező P5 Engine
Mozilátvány, bármit is néz vagy játszik
Magával ragadó surround hangzás technológia
Teljes videojáték megoldás. Lenyűgöző játékélmény minden játékos számára
HDMI 2.1, 120 Hz-es natív frissítési sebesség és rendkívül alacsony bemeneti késleltetés. Akár független játékról, akár AAA játékról van szó, az Ambilight TV biztosítja azokat a műszaki paramétereket, amelyeknek köszönhetően pontosan úgy játszhat, ahogy szeretne! A pontosabb irányítás érdekében a Game Bar 2.0 lehetővé teszi, hogy személyre szabja a játékstílusát, a felhőalapú játékokhoz pedig csupán egy Bluetooth vezérlőt kell csatlakoztatnia.