Philips 77OLED820/12 4K UHD Smart OLED Ambilight Televízió
  • Jótállás: 36 hónap
  • Jótállás: 36 hónap
Csak szaküzletben
  • Cikkszám: 320244
Szükséged lehet rá
Alaptulajdonságok
Philips
PHILIPS Magyarország Kft.
www.philips.hu
1117, Budapest, Alíz utca 3.
Alapadatok
Képátló
194 cm
Képátló
77 inch
Képernyő típus
OLED
Képernyő felbontás
4K, Ultra HD
Smart
Igen
USB portok száma
2 db
HDMI csatlakozók száma
4 db
Hangfal típus
4.1
Képfrissítés
144 Hz
Magasság
105,9 cm
Szélesség
172,3 cm
Mélység
31,6 cm
Energiaosztály
F
Nettó súly
36 kg
USB csatlakozó
Igen
WiFi
Tovább olvasom
194 cm
77 inch
OLED
Képernyő típus
4K, Ultra HD
Képernyő felbontás
Smart
2 db
USB portok száma
Hihetetlenül valósághű. Gyönyörű kivitel.
Merüljön el abban, amit szeret. Ambilight TV
Részletes ismertető
Nagy fényerejű OLED-képernyő. Élethű kép bármilyen megvilágításban
Bármit is néz, a kép rendkívül valósághű. Mesterséges intelligenciával rendelkező P5 Engine
Mozilátvány, bármit is néz vagy játszik
Magával ragadó surround hangzás technológia
Bármit is néz, tökéletes hangzást kap a tévéből. IntelliSound motor
Kedvenc szórakozása a Google segítségével
Teljes videojáték megoldás. Lenyűgöző játékélmény minden játékos számára
HDMI 2.1, 120 Hz-es natív frissítési sebesség és rendkívül alacsony bemeneti késleltetés. Akár független játékról, akár AAA játékról van szó, az Ambilight TV biztosítja azokat a műszaki paramétereket, amelyeknek köszönhetően pontosan úgy játszhat, ahogy szeretne! A pontosabb irányítás érdekében a Game Bar 2.0 lehetővé teszi, hogy személyre szabja a játékstílusát, a felhőalapú játékokhoz pedig csupán egy Bluetooth-vezérlőt kell csatlakoztatnia. Ha számítógépen játszik, HDMI-n keresztül 144 Hz-es VRR-t is élvezhet.